Jesteś wygrywem! Czyli dlaczego warto założyć konto w banku BNP Paribas?

Czasy mamy takie, że bez konta w banku praktycznie nie da się funkcjonować. Wybór ofert w tym zakresie jest bardzo szeroki, a banki prześcigają się w zachętach, aby to właśnie ich ofertę wybrać. Coraz częściej oferują naprawdę ciekawe bonusy, które dla ich klientów są czystym zarobkiem. A jak dają to trzeba brać!Promocja i loteria jesteś wygrywem baner

A właściwie dlaczego banki oferują hojne zachęty do wybrania ich oferty? Powodów jest przynajmniej kilka. Wśród nich są m.in.:

 • zwiększenie rozpoznawalności marki
 • proaktywne poszerzenie swojego udziału w rynku
 • budowanie lojalności klientów

Biorąc pod uwagę fakt, że konkurencja na tym rynku jest bardzo duża, to promocje muszą być naprawdę atrakcyjne, aby ktoś w ogóle zwrócił na nie uwagę. Klienci stają się coraz bardziej wybredni i marketingowcy doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Obecnie w tym wyścigu po klienta dosyć wyraźnie chce zaznaczyć swoją pozycję Bank BNP Paribas, który wystartował z promocją o nazwie „Jesteś wygrywem” oraz loterią „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas”. Szczegóły tych dwóch akcji znajdziesz poniżej.

1. Promocja „Jesteś wygrywem”

Zacznijmy od nagród. W tej promocji są one gwarantowane i jest to:

 • 50 zł w postaci evoucherów do Żabki

Masz ochotę na darmowe zakupy w Żabce? Oto jakie warunki należy spełnić:

 1. Pobierz aplikację GOmobile Banku BNP Paribas i załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w promocji „Jesteś wygrywem”.
 2. Aktywuj aplikację GOmobile w okresie promocji (o ile aplikacja nie została aktywowana wcześniej).
 3. Zadbaj o wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1 000 zł w dowolnym z okresów: w miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie konta osobistego w promocji albo w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia tego konta.
 4. W dniu wydania nagrody musisz być posiadaczem konta osobistego wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

I to tyle. Spełnisz powyższe warunki i 50 zł w postaci evoucherów do Żabki masz zagwarantowane.

Chcesz skorzystać z tej promocji? Tu możesz to zrobić: Promocja „Jesteś wygrywem” Banku BNP Paribas

Co więcej, możesz także wziąć udział w loterii, gdzie na zwycięzców czekają dużo atrakcyjniejsze nagrody.

2. Loteria „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas”

Nagrody w loterii „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas” prezentują się następująco:

 • 1 x 500 000 zł
 • 12 x 50 000 zł
 • 52 x 5 000 zł
 • 364 x evoucher do Żabki o wartości 500 zł

Aby mieć szansę na ich wygranie, należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 1. Załóż w aplikacji GOmobile Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w wersji mobilnej i dostępem do bankowości elektronicznej i przystąp do promocji „Jesteś wygrywem”.
 2. Zgłoś swój udział w loterii, klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji GOmobile w górnej części ekranu.
 3. Dokonaj pierwszej transakcji kartą wydaną w promocji „Jesteś wygrywem” w Żabce na min. 10 zł. Każde kolejne wydane 10 zł w Żabce lub innym punkcie na terenie Polski to kolejna szansa na wygraną. Od tej pory bierzesz udział w loterii.
 4. Transakcji można dokonywać w dowolnych punktach handlowych na terenie Polski, stacjonarnie lub przez Internet, jednak za te dokonane w Żabce otrzymujesz 10 x więcej losów. To oznacza, że za każde wydane 10 zł w Żabce otrzymasz 10 losów, a za każde wydane 10 zł w innym punkcie handlowym otrzymasz 1 los.

Do loterii możesz przystąpić tu: Loteria „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas”

Wydaje się, że optymalnym rozwiązaniem jest wzięcie udziału zarówno w promocji, jak i w loterii, ale wybór oczywiście należy do Ciebie. Jeśli rozważasz zmianę lub otwarcie konta, to przy tych warunkach, na pewno warto rozważyć ofertę Banku BNP Paribas.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby założyć sobie dodatkowe konto. Wszak babcia zawsze powtarzała, żeby nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka:)

Materiał sponsorowany.
Advertisement

Nowe posty na blogu