Konkurs „Umilacze jesiennych wieczorów”

Lato zleciało jak z bicza strzelił i przyszedł czas bardziej deszczowych i chłodniejszych dni. Na upływający czas i zmiany pór roku nie mamy wpływu, ale to co możemy zrobić, to osłodzić nieco ten przygnębiający okres w roku. Z tego właśnie powodu dziś opublikowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są umilacze jesiennych wieczorów. Zainteresowany? Poniżej więcej szczegółów.

[Średnia głosów: 4]
Konkurs Umilacze jesiennych wieczorów baner artykułu

Jeżeli odwiedzasz nasz serwis od dłuższego czasu to zapewne wiesz już, że poza publikacją najlepszych konkursów z internetu, regularnie organizujemy też własne konkursy, w którym zgarnąć można ciekawe (chyba:) nagrody. Nie kombinujemy za mocno z wymogami, tak, żeby udział wziąć mógł niemal każdy, a zabawa była łatwa i przyjemna.

1. Nagrody

W konkursie „Umilacze jesiennych wieczorów” do wygrania są tytułowe umilacze, które mają za zadanie uprzyjemnić jesienne wieczory. Jako, że gusta i wiek odwiedzających nasz serwis są różne, to przygotowaliśmy 3 różne zestawy do wyboru. Są to:

  • Zestaw gier: Memory Kicia Kocia + Domino Psi Patrol, który zapewne przypadnie do gustu wszystkim dzieciom
  • Zestaw książek: „Wyrok” + „Precedens” Remigiusza Mroza, czyli coś dla moli książkowych
  • Zestaw 4 herbat premium Basilur, dla każdego, bo któż nie lubi napić się w chłodny wieczór aromatycznej herbatki?:)

2. Zasady

Aby wziąć udział w konkursie będziesz potrzebował konta na Facebooku. Jeżeli już je posiadasz to:

…i to wszystko! Prościzna prawda? Każdy zgłaszający się do konkursu ma równe szanse. Pamiętaj tylko, że możesz wybrać tylko jeden zestaw i zgłosić się do konkursu tylko raz (lepiej nie kombinować ze zgłoszeniami od tej samej osoby z różnych kont;)

3. Terminy

I na koniec kilka słów o terminach, które są ważne. Zgłaszać się do konkursu możecie od 26.09.2020 do 24.10.2020. W którym dniu z tego zakresu to zrobicie, nie ma kompletnie żadnego znaczenia, ponieważ zwycięzcy będą losowani. Ważne jest jednak, aby spełnić oba warunki konkursowe, ponieważ błędne lub niepełne zgłoszenia nie będą brały udziału w losowaniu. Nie ma zmiłuj;) Wyniki ogłosimy w cięgu 7 dni od zakończenia konkursu.

Wszystko jasne? Zatem czekamy na Twoje zgłoszenie i będzie nam niezmiernie miło jeżeli zaprosisz do wspólnej zabawy także swoich znajomych. Powodzenia!

Nowe posty na blogu