Project Description

Konkurs „Zdobądź PS4 na święta”

Zbieranie bananków od zawsze było świetną rozrywką, ale teraz stanie się jeszcze bardziej! Ruszyła nowa akcja, w której jest do wygrania PS4! Tak, Kochani do wzięcia jest nowiutkie Playstation 4. Zainteresowani? Jasne, że tak, bo kto by nie był!?

[yasr_visitor_votes size=”large”]Konkurs Zdobądź PS4 na święta

1. O co dokładnie chodzi?

Może na początek wyjaśnimy, co to takiego bananki.pl, aby ci, którzy są na naszej stronce po raz pierwszy mieli równe szanse ze starymi wyjadaczami. Otóż synonimem, idealnie pasującym do naszego serwisu, jest dobra zabawa w… zbieranie bananów. Nie każemy Wam oczywiście iść teraz do marketu i kupować banany. Zostańcie spokojnie i czytajcie dalej. Są to banany wirtualne. Można je porównać do żetonów, monet, czy innych coinów. Wielu z Was na pewno odetchnęło z ulgą, bo przecież, gdzie te wszystkie banany zmieścić?

Zobacz www.bananki.pl/event/

2. Skąd wziąć „banany”?

Banany, by wziąć udział w naszej zabawie zbieracie poprzez Wasze zaangażowanie i wspomnianą wcześniej dobrą zabawę. Może to być gra w jedną z gier dostępnych na naszej stronie, branie udziału w akcjach, tworzenie artykułów, filmików. Opcji jest wiele, także każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko jasne?

3. Wróćmy do konkursu

Wszyscy chcący wziąć udział w konkursie muszą być oczywiście zarejestrowani na stronie bananki.pl, następnie codziennie przez kolejne 24 dni, znajdziecie tam dwa Was zadanie do wykonania. Możecie to potraktować, jako swego rodzaju kalendarz adwentowy, a czekoladki zostawić rodzeństwu. Po tym czasie ta osoba, która uzbiera w tym okresie największą ilość bananków otrzymuje nagrodę główną- konsolę PS4. Brzmi prosto, prawda? Dlatego do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy i zachęcamy wszystkich. Każdy ma szansę na zdobycie wspaniałych nagród, które na pewno wywołają banan na twarzy.

Powodzenia! Trzymamy kciuki za wszystkich. Bananki.pl

Nowe posty na blogu