Poznaj promocje od PAYBACK, w których warto wziąć udział

Szukając odpowiednich ofert, niejednokrotnie można natknąć się na informacje o różnego rodzaju promocjach, loteriach czy konkursach. Przyciągają one uwagę i kuszą. Dlatego tak wiele osób korzysta z możliwości, jakie dają. Dlaczego tak chętnie z nich korzystamy jako konsumenci czy uczestnicy programów lojalnościowych? Na jakie promocje czy loterie warto zwrócić uwagę?

Młoda kobieta przy komputerze

1. Dlaczego loterie tak przyciągają uwagę?

Loterie należą do najczęściej organizowanych akcji promocyjnych. Mają na celu zachęcenie konsumentów do wykonania konkretnej czynności, za którą otrzymają oni możliwość udziału w grze. Najczęściej chodzi o zakupy za określoną kwotę lub wskazaną w regulaminie liczbę danego produktu. Konsumenci chętnie biorą w nich udział, gdyż nie wymagają one od nich na ogół żadnych dodatkowych czynności oprócz tego, co i tak zazwyczaj robią, czyli dokonania zakupów i zgłoszenia chęci wzięcia udziału w loterii. Warto jednak pamiętać o tym, by zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem akcji, gdyż konieczne może okazać się na przykład zachowanie dowodu zakupu.

2. Jakie promocje najczęściej są organizowane?

O wiele częściej można w sklepach spotkać klasyczne promocje pozwalające na zaoszczędzenie na zakupach. Bardzo popularne są te, które obniżają cenę wybranych produktów o określoną kwotę. Można też spotkać się z promocjami, które pozwalają na zyskanie bonów na kolejne zakupy. Zazwyczaj warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest zakup wybranych produktów albo jednorazowe wydanie na zakupy określonej kwoty. Jeszcze inna promocja, często organizowana dla klientów, pozwala dobrać produkt gratis do zakupionych przedmiotów, np. 2 + 1 gratis. Czasami tego rodzaju akcje oferuje producent, innym razem jest to inicjatywa sklepu.

3. Promocje w PAYBACK – co zyskują uczestnicy Programu Bonusowego?

Loterie, konkursy czy różnego rodzaju promocje to domena nie tylko sklepów czy punktów usługowych. Organizują je także programy lojalnościowe. Doskonałym przykładem może być m.in. PAYBACK, który regularnie przygotowuje dla swoich uczestników ciekawe akcje, dzięki którym można wiele zyskać. Akcje regularne to np. PAYBACKOWE Poniedziałki, czy Mega Weekendy, w ramach których można odebrać karty podarunkowe z rabatem lub tańsze bilety do kina. Są też akcje ograniczone czasowo, np. konkursy z okazji świąt czy promocje nawiązujące do różnorodnych wydarzeń, np. Dnia Singla czy Black Friday. Dzięki nim oszczędzanie razem z tym Programem Lojalnościowym jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Materiał partnera.

Nowe posty na blogu