Konkursy fotograficzne

Konkursy fotograficzne

Aktualne konkursy fotograficzne z nagrodami dla amatorów i profesjonalistów. Konkurs fotograficzny to dobry wybór jeśli posiadasz aparat i robisz dobre zdjęcia.

Aktualne konkursy fotograficzne

Konkursy fotograficzne z nagrodami to przestrzeń, w której ciekawe hobby zyskuje jeszcze ciekawszy wymiar. Tu, aby sięgnąć po fajne nagrody, zwykle trzeba przesłać lub opublikować dobrze zrobione zdjęcie. Jakie? To już oczywiście zależy od warunków danej akcji promocyjnej, ponieważ każdy konkurs fotograficzny rządzi się swoimi prawami. Wbrew temu co niektórym mogłoby się wydawać, niekoniecznie trzeba być profesjonalistą z topowym aparatem zawieszonym na szyi, aby zdobywać fajne nagrody. Bardzo często kluczem, aby wygrać internetowe konkursy fotograficzne jest mariaż niebanalnego pomysłu z ciekawym wykonaniem. Bo właśnie dobry pomysł oraz aparat fotograficzny pod ręką to klucz do zwycięstwa.

Może przydać się także konto na Instagramie, Pinterest lub innych kanałach mediów społecznościowych, gdzie niekiedy należy opublikować odpowiednio otagowane zgłoszenie konkursowe, a następnie przesłać do nich bezpośredni link. W większości przypadków jednak, zgłoszeń dokonuje się za pośrednictwem formularz online lub mailowo. Szczególnie w konkursach skierowanych do zaawansowanych fotografów.

Do rzadkości należą już dziś konkursy, w których nadesłać należy wywołaną kopię zdjęcia. W większości przypadków, w zasadach i regulaminie organizator określa za to format, wielkość i inne wymogi, które powinna wypełniać praca zgłaszana w formie cyfrowej. Internetowe konkursy fotograficzne z nagrodami to zdecydowanie miejsce gdzie jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów

Konkurs fotograficzny to dobry wybór dla…

…każdego, kto ma aparat, lubi fotografowanie i nieźle im to wychodzi. Bez względu na to czy jesteś amatorem czy też profesjonalistą, to dobre miejsce, żeby móc sprawdzić się w rywalizacji z innymi fanami fotografii. Koniecznie jednak sprawdzaj w zasadach wymogi techniczne co do zgłaszanych prac.

Zwiększ swoje szanse na wygraną

Aktualne konkursy fotograficzne czę