Konkursy fotograficzne

Tu zbieramy dla Ciebie aktualne konkursy fotograficzne, które skierowane są zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów.

Aktualne konkursy fotograficzne

Tu, aby sięgnąć po fajne nagrody, zwykle trzeba przesłać lub opublikować dobrze zrobione zdjęcie. Jakie? A to już zależy od konkretnej akcji promocyjnej, ponieważ każdy konkurs fotograficzny rządzi się swoimi prawami. Wbrew temu co niektórym mogłoby się wydawać, niekoniecznie trzeba być profesjonalistą z topową lustrzanką zawieszoną na szyi, aby zdobywać fajne nagrody. Zwykle kluczem do zwycięstwa jest niebanalny pomysł + ciekawe wykonanie. Może przydać się także konto na Instagramie lub innych kanałach social media, gdzie niekiedy należy opublikować swoje zgłoszenie konkursowe. W większości przypadków jednak, zgłoszeń dokonuje się za pośrednictwem formularz online lub mailowo. Szczególnie w konkursach skierowanych do zaawansowanych fotografów.

Do rzadkości należą już dziś konkursy, w których nadesłać należy wywołaną kopię zdjęcia. W większości przypadków, w zasadach i regulaminie organizator określa za to format, wielkość i inne wymogi, które powinna wypełniać praca zgłaszana w formie cyfrowej. Internetowe konkursy fotograficzne z nagrodami to zdecydowanie miejsce gdzie jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów

Konkursy fotograficzne to dobry wybór dla…

…wszystkich tych, którzy uwielbiają fotografować i nieźle im to wychodzi. Bez względu na to czy jesteś amatorem czy też profesjonalistą, to dobre miejsce, żeby móc sprawdzić się w rywalizacji z innymi fanami fotografii. Koniecznie jednak sprawdzaj w zasadach wymogi techniczne co do zgłaszanych prac.

Go to Top