Konkurs Wikipedia "Poużywaj sobie"

Konkurs kończy się za:
0
0
0
0
Dni
0
0
Godz
0
0
Min
0
0
Sek

Nagrody:

 • Nagrody za najlepsze pojedyncze Remiksy:
  1 x pierwsza Nagroda – 1500 zł
  Wyróżnienia o łącznej wartości 750 zł
 • Nagrody za najlepsze cykle Remiksów:
  1 x pierwsza Nagroda – 1500 zł
  Wyróżnienia o łącznej wartości 750 zł

Button prowadzący do źródła konkursu

Zasady konkursu:

 1. Przejrzyj grafiki w Wikimedia Commons udostępnione przez polskie instytucje kultury. Przykładowe propozycje znajdują się na stronie konkursowej. Wśród wybranych grafik dobierz elementy, z których chcesz zrobić własny kolaż lub remiks.
 2. Zastosuj dowolną technikę wobec wybranych grafik. Stwórz pojedyncze, niezależne od siebie prace lub cykl składający się z co najmniej trzech prac. A może czujesz się mocny w animacji komputerowej?
 3. Pamiętaj o prawach autorskich. Do swojego dzieła możesz domalowywać, czy też doklejać własne elementy. Nie korzystaj jednak z innych grafik, czy chociażby wycinek gazet, ponieważ są one zazwyczaj chronione prawem autorskim. Swoje własne dzieło w następnych krokach udostępnisz za pośrednictwem Wikimedia Commons.
 4. Załóż konto w polskiej Wikipedii lub Wikimedia Commons.
 5. Utworzone dzieło w postaci grafiki komputerowej/skanu pracy/animacji wyślij prześlij do zasobów Wikimedia Commons w formacie, który jest obsługiwany. Listę formatów znajdziesz na stronie konkursowej. Zadbaj również o dobrą jakość i rozdzielność zamieszczanego pliku.

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]