Konkursy łatwe

Łatwe konkursy online

W tym miejscu znajdziesz tylko najlepsze aktualne konkursy z łatwymi wymogami uczestnictwa. Proste zasady to mniejsze wyzwanie, ale i więcej uczestników.

Łatwe konkursy z nagrodami

W tej kategorii zbieramy rozdawajki, loterie i konkursy promocyjne, w których udział jest niezwykle łatwy i nie wymaga zbyt dużego wysiłku od uczestników. Łatwe konkursy to dobre miejsce dla naszych konkursowych leniuszków;) Jest to bardzo popularna kategoria akcji promocyjnych, bo łatwy konkurs z fajną nagrodą daje szansę na wygraną bez nadmiernego zaangażowania. Tu nie musisz wymyślać niczego zbyt skomplikowanego, rysować, fotografować, projektować ani rozwiązywać trudnych zagadek. To czego potrzebujesz tu najbardziej, aby zdobywać nagrody, to łut szczęścia. Sprawdź czy go masz i zobacz jak fajne są łatwe konkursy z nagrodami! Łatwe konkursy to doskonały przerywnik na kawowej przerwie w pracy lub na okienku między zajęciami.

Weź jednak także pod uwagę, że niższa bariera wejścia do konkursu, przekłada się też zwykle na większą ilość zgłoszeń konkursowych nadesłanych na łatwy konkurs. A większa ilość prawidłowych zgłoszeń konkursowych, oznacza z kolei, że o zdobycie nagrody może być nieco trudniej niż gdzie indziej. Nie zniechęcaj się zatem, jeżeli kilka pierwszych prób nie zakończy się powodzeniem. Cierpliwość zwykle jest wynagradzana i w końcu uda Ci się osiągnąć sukces. Udział w większości łatwych konkursów jest bezpłatny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysyłać bardzo wiele zgłoszeń do różnych konkursów i tym samym zwiększyć swoje szanse. Oczywiście jeżeli tylko masz wystarczająco dużo wolnego czasu:)

Dla kogo łatwy konkurs będzie najbardziej odpowiedni?

Ten typ internetowych konkursów i loterii z nagrodami będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli nie masz ochoty na zbytni wysiłek intelektualny związany z przygotowaniem zgłoszenia konkursowego. Czasem każdy tak ma, że chce się po prostu wyluzować, a to miejsce pasuje do tego celu w sam raz. Łatwość zgłoszenia się do konkursu w żadnym przypadku nie wpływa na obniżenie wartości oferowanych nagród i tu również możesz spotkać bardzo łakome kąski, takie jak samochody osobowe, topowy sprzęt elektroniczny, grubą gotówkę czy też atrakcyjne wycieczki zagraniczne.