Konkursy łatwe

W tym miejscu znajdziesz tylko najlepsze aktualne konkursy z łatwymi wymogami uczestnictwa. Proste zasady to mniejsze wyzwanie, ale i więcej uczestników.

Łatwe konkursy z nagrodami

W tej kategorii zbieramy rozdawajki, loterie i konkursy promocyjne, w których udział jest niezwykle łatwy i nie wymaga zbyt dużego wysiłku od uczestników. Łatwe konkursy to dobre miejsce dla naszych konkursowych leniuszków;) Jest to bardzo popularna kategoria akcji promocyjnych, bo łatwy konkurs z fajną nagrodą daje szansę na wygraną bez nadmiernego zaangażowania. Tu nie musisz wymyślać niczego zbyt skomplikowanego, rysować, projektować ani rozwiązywać trudnych zagadek. To czego potrzebujesz tu najbardziej, aby zdobywać nagrody, to łut szczęścia. Sprawdź czy go masz i zobacz jak fajne są łatwe konkursy z nagrodami!

Weź jednak także pod uwagę, że niższa bariera wejścia do konkursu, przekłada się zwykle na większą ilość zgłoszeń konkursowych nadesłanych na łatwy konkurs. A większa ilość prawidłowych zgłoszeń konkursowych, oznacza z kolei, że o zdobycie nagrody może być nieco trudniej niż gdzie indziej. Nie zniechęcaj się zatem, jeżeli kilka pierwszych prób nie zakończy się powodzeniem. Cierpliwość zwykle jest wynagradzana.

Dla kogo dobre są łatwe konkursy?

Ten typ internetowych konkursów i loterii z nagrodami będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli nie masz ochoty na zbytni wysiłek intelektualny związany ze zgłoszeniem konkursowym. Czasem każdy tak ma, że chce się po prostu wyluzować, a to miejsce pasuje do tego celu w sam raz.

Go to Top