Strona główna/Konkursy na Facebooku

Konkursy na Facebooku

Wszystkie aktualne konkursy prowadzone na Facebooku zebrane w jednym miejscu. Konkursy facebookowe to zazwyczaj szybkie promocje z fajnymi nagrodami i prostymi zasadami.

Aktualne konkursy na Facebooku

Jeżeli sprawnie poruszasz się w świecie social media, posiadasz aktywne konto na FB, a do tego masz chrapkę na fajne nagrody to to miejsce będzie dla Ciebie wręcz idealne. Aktualne konkursy na Facebooku z nagrodami, które u nas znajdziesz to starannie wyselekcjonowane rodzynki, czyli najlepsze konkursy facebookowe dostępne aktualnie w Polsce. Loterie i konkursy promocyjne tego typu zwykle cechuje względna prostota zasad i szybki czas rozstrzygnięcia. Możemy zatem zaryzykować stwierdzenie, że są to konkursy bardziej dynamiczne od większości pozostałych kategorii konkursowych. Nagrody jakie można tu zdobyć są bardzo zróżnicowane – poczynając od drobnych upominków, przez vouchery i bilety na wydarzenia kulturalne, aż po wypasiony sprzęt elektroniczny wart czasem nawet kilka tysięcy złotych.

Często warunkiem udziału jest polubienie fanpage organizatora czy też podzielenie się postem konkursowym na swojej tablicy. Musi to być oczywiście zrobione w określonym terminie. Celem organizatorów konkursów facebookowych jest zwykle popularyzacja swojego profilu, zatem nie należy się dziwić takim wymogom. Skoro firmy fundują fajne nagrody, to też chcą miec z tego jakieś korzysci:)

Nierzadko zadaniem konkursowym jest dodanie oryginalnego i pomysłowego zdjęcia w komentarzu pod postem konkursowym. Nie liczy się tu jednak zbytnio wybitna wartość artystyczna obrazu, czy też ilość pikseli, ale bardziej zgodność z wymogami konkursu i walory określone w zasadach akcji. Nowe konkursy na Facebooku pojawiają się bardzo często zatem warto zaglądać tu regularnie. Termin od rozpoczęcia do zakończenia danej akcji promocyjnej to czasem zaledwie 2-3 dni, więc łatwo przegapić fajną okazję na atrakcyjne nagrody.

Dla kogo dobre są konkursy na Facebooku?

Aktualne konkursy Facebookowe, co jest raczej oczywiste, skierowane są do posiadaczy aktywnego konta na tym największym portalu społecznościowym na świecie. Bez tego się nie obejdzie. Zatem jeżeli jeszcze go nie masz, a chcesz powalczyć o nagrody to czym prędzej je załóż. Prostota zasad i niskie wymagania wejściowe sprawiają, że udział w nich nie kosztuje uczestników zbyt wiele wysiłku i może być np. ciekawym urozmaiceniem po nudnym dniu w pracy czy też w szkole.