Konkurs Xiaomi Mi Band 7 banner

Konkurs „Xiaomi Mi Band 7”

Nagrody

2 x smartband Xiaomi Mi 7

Zasady

1.

Do dnia 26.11.2022 dodaj ciekawy komentarz pod dowolnym artykułem na blogu Fajnekonkursy.pl (kliknij) lub/oraz E-kolorowanki.eu (kliknij).

2.

Możesz skomentować dowolną liczbę artykułów. Autorzy 2 najciekawszych komentarzy zostaną nagrodzeni.

3.

Swój komentarz podpisz dowolnie, ale podaj prawidłowy adres e-mail, bo na niego wyślemy wiadomość o wygranej.

Polub nasze profile na Facebooku oraz Instagramie, aby nie przegapić kolejnych fajnych konkursów!

Zwycięzcy:

Xiaomi Mi Smart Band 7: Anna (komentarz z 10 listopada 2022)

Xiaomi Mi Smart Band 7: Wania (komentarz z 25 listopada 2022)

Zwycięzców powiadomimy o wygranej wysyłając e-mail na adresy podane przy zwycięskich komentarzach.


Regulamin konkursu „Xiaomi Mi Band 7”:

 1. Konkurs jest prowadzony przez KIDS HITS Krzysztof Maszkiewicz z siedzibą w Szczecinie
 2. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z platformą Facebook ani Instagram.
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski w wieku 18 lat lub starszych.
 4. Aby wziąć udział w tym konkursie, należy posiadać dostęp do Internetu.
 5. Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na związanie się warunkami zawartymi w tym regulaminie.
 6. Jedna osoba może się zgłosić do konkursu zarówno w serwisie https://fajnekonkursy.pl/ oraz/lub w serwisie https://www.e-kolorowanki.eu/. W każdym z wymienionych serwisów można przesłać dowolną liczbę zgłoszeń.
 7. Zgłoszenia będą przyjmowane online od dnia 08.11.2022 (strefa czasowa Warszawy) do 26.11.2022 (strefa czasowa Warszawy).
 8. Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę internetową https://fajnekonkursy.pl/artykuly/ lub/oraz https://www.e-kolorowanki.eu/blog/ i dodać komentarz pod dowolnym artykułem. Każdy uczestnik może dodać dowolną liczbę komentarzy.
 9. Komentarz powinien być być podpisany dowolnym nickiem oraz prawdziwym adresem e-mail.
 10. Spośród wszystkich dodanych komentarzy, organizator wybierze 2 jego zdaniem najciekawsze, a jego autorzy będą uprawnieni do otrzymania nagród.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany konkursu oraz niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zakłóceń cywilnych lub wojskowych lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego wydarzenia poza kontrolą organizatora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe przez organizatora.
 12. Nagrody w konkursie to:
  – 2 x Xiaomi Mi Smart Band 7 o wartości 249 zł brutto
 13. Nagrody nie podlegają przeniesieniu na inne osoby, ani nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 14. Zwycięzcy zostaną wybrani przez organizatora konkursu.
 15. Dane zwycięzców zostaną opublikowane w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na stronie konkursu: https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ oraz https://www.e-kolorowanki.eu/konkurs/
 16. Każdy uczestnik może zdobyć maksymalnie 1 nagrodę.
 17. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o zdobyciu nagrody w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu, przez e-mail wysłany z adresu [email protected] na adres podany przez uczestnika pod zwycięskim komentarzem.
 18. W przypadku braku odpowiedzi na e-mail z powiadomieniem o zdobyciu nagrody w ciągu 7 dni, nagroda wraca do puli i przechodzi do kolejnej edycji konkursu.
 19. Organizator wyśle nagrodę na adres na terytorium Polski wskazany przez zwycięzcę za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook lub adresu e-mail.
 20. Zwycięzca wyraża zgodę na ogłoszenie jego imienia i nazwiska lub nicku na liście zwycięzców na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Wszelkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub innych uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 21. Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać pod adresem: [email protected]