Baner konkursu rebus + rymowanka

Konkurs „Rozwiąż rebus i napisz rymowankę”

Nagrody

1 x zestaw kosmetyków Bruno Banani Pure Woman

1 x zestaw kosmetyków Nivea Men Sensitive Premium

Zasady

1.

Do dnia 11.03.2024 rozwiąż rebus widoczny na obrazku i ułóż KRÓTKĄ rymowankę zawierającą odgadnięty wyraz.

2.

Gotową rymowankę opublikuj pod postem konkursowym na Instagramie (kliknij) lub na Facebooku (kliknij) i zaobserwuj nasz profil.

3.

Do konkursu możesz zgłosić dowolną liczbę rymowanek. Nagrody otrzymają autorzy 2 rymowanek, które uznamy za najciekawsze.

Polub nasze profile na Facebooku oraz Instagramie, aby nie przegapić kolejnych fajnych konkursów!

Zwycięzcy:

Zestaw damskich kosmetyków Bruno Banani Pure Woman: Jolanta Warszawska

Zestaw męskich kosmetyków Nivea Men Sensitive Premium: Marek Fra

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na tej stronie oraz na naszym profilu na Instagramie (kliknij) oraz na Facebooku (kliknij).


Regulamin konkursu „Rozwiąż rebus i napisz rymowankę”:

 1. Konkurs jest prowadzony przez KIDS HITS Krzysztof Maszkiewicz z siedzibą w Szczecinie
 2. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z platformą Facebook ani Instagram.
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski w wieku 18 lat lub starszych.
 4. Aby wziąć udział w tym konkursie, należy posiadać dostęp do Internetu.
 5. Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na związanie się warunkami zawartymi w tym regulaminie.
 6. Jedna osoba może się zgłosić do konkursu dowolna ilość razy.
 7. Zgłoszenia będą przyjmowane online od dnia 26.02.2024 (strefa czasowa Warszawy) do 11.03.2024 (strefa czasowa Warszawy).
 8. Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić profil w serwisie Instagram: https://www.instagram.com/fajnekonkursy.pl/ i/lub https://www.facebook.com/fajnekonkursypl, prawidłowo rozwiązać rebus widoczny na obrazku konkursowym i w komentarzu pod postem konkursowym dodać komentarz, który będzie rymowanką zawierającą w swojej treści wyraz odgadnięty w rebusie.
 9. Wymogiem udziału w konkursie jest polubienie lub zaobserwowanie profilu: https://www.instagram.com/fajnekonkursy.pl/ lub https://www.facebook.com/fajnekonkursypl z tego samego profilu z jakiego został dodany komentarz uprawniający do udziału w konkursie.
 10. Zwycięzcami konkursu zostaną 2 osoby, których komentarze zostaną uznane za najciekawsze przez organizatora konkursu.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany konkursu oraz niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zakłóceń cywilnych lub wojskowych lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego wydarzenia poza kontrolą organizatora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe przez organizatora.
 12. Nagrody w konkursie to:
  – 1 x zestaw kosmetyków Bruno Banani Pure Woman DNS 75 ml + żel pod prysznic 50ml o wartości 59,90 zł
  – 1 x zestaw kosmetyków Nivea Men Sensitive Premium zestaw żel + antyperspirant + balsam + pianka do golenia o wartości 59,90 zł
 13. Nagrody nie podlegają przeniesieniu na inne osoby, ani nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 14. Dane zwycięzców zostaną opublikowane w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na stronie konkursu: https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ oraz na oficjalnym profilu organizatora w serwisie Facebook oraz Instagram
 15. Każdy uczestnik może zdobyć maksymalnie 1 nagrodę.
 16. Zwycięzcy konkursu powinni skontaktować się z organizatorem konkursu przez wysłanie prywatnej wiadomości w serwisie Instagram https://www.instagram.com/fajnekonkursy.pl/ lub Facebook https://www.facebook.com/fajnekonkursypl
 17. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia zwycięzców, nagroda wraca do puli i przechodzi do kolejnej edycji konkursu.
 18. Organizator wyśle nagrodę na adres na terytorium Polski wskazany przez zwycięzcę za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook lub adresu e-mail.
 19. Zwycięzca wyraża zgodę na ogłoszenie jego imienia i nazwiska lub nicku na liście zwycięzców na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Wszelkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub innych uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 20. Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać pod adresem: [email protected]