Bilety na filmy i bajki za lajki

Konkurs „Bilety na filmy i bajki za lajki”

Nagrody

2 x podwójny bilet do kina Helios

Zasady

1.

Polub nas na Facebooku: Fanpage Fajnekonkursy (kliknij)

2.

Udostępnij post konkursowy.

3.

Jako komentarz do postu konkursowego wpisz swoją odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój ulubiony film lub bajka?”

Zakończenie konkursu: 18.02.2020

Zwycięzcy:

Podwójne zaproszenie do kina Helios:  To możesz być Ty!

Podwójne zaproszenie do kina Helios: To możesz być Ty!

Powodzenia!


Regulamin konkursu „Bilety na filmy i bajki za lajki”:

 1. Konkurs jest prowadzony przez KIDS HITS Krzysztof Maszkiewicz z siedzibą w Szczecinie
 2. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z Facebookiem.
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski w wieku 18 lat lub starszych.
 4. Aby wziąć udział w tym konkursie, nie trzeba nabywać żadnych produktów. Należy posiadać aktywne konto w serwisie Facebook oraz dostęp do Internetu.
 5. Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na związanie się warunkami zawartymi w tym regulaminie.
 6. Jedna osoba może się zgłosić do konkursu tylko jeden raz. Osoby zgłaszające się do konkursu wielokrotnie będą dyskwalifikowane.
 7. Zgłoszenia będą przyjmowane online od 01.02.2020 (strefa czasowa Warszawy) do 18.02.2020 (strefa czasowa Warszawy).
 8. Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź Fanpage serwisu Fajnekonkursy.pl na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/fajnekonkursypl w okresie trwania konkursu i skomentuj post konkursowy, aby mieć szansę na wygraną.
 9. Używanie wielu kont Facebook przez tę samą osobę do wielokrotnego udziału w konkursie jest zabronione.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany konkursu oraz niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zakłóceń cywilnych lub wojskowych lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego wydarzenia poza kontrolą organizatora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe przez organizatora.
 11. Nagrody w konkursie to:
  – 4 x voucher kinowy Helios (po 2 sztuki dla każdego ze zwycięzców)
 12. Nagrody nie podlegają przeniesieniu na inne osoby, ani nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 13. Zwycięzcy zostaną wybrani przez organizatora konkursu.
 14. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej przez serwis Facebook w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu. Nazwa zwycięzcy zostanie opublikowana do 21.02.2020 na stronie konkursu: https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Jeśli nie można się skontaktować ze zwycięzcą lub nie odbierze nagrody w ciągu 14 dni od wysłania powiadomienia, zastrzegamy sobie prawo do odebrania nagrody od zwycięzcy i wybór zwycięzcy zastępczego.
 15. Organizator dostarczy nagrodę na adres e-mail wskazany przez zwycięzcę lub za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook.
 16. Zwycięzca wyraża zgodę na ogłoszenie jego imienia i nazwiska na liście zwycięzców na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Wszelkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub innych uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 17. Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać pod adresem: kontakt@fajnekonkursy.pl

Instrukcja i regulamin użycia kodów elektronicznych w kinach Helios

 1. Po okazaniu w kasie kina Helios kodu elektronicznego stanowiącego 13-cyfrowy ciąg liczb, otrzymają Państwo bilet uprawniający do uczestniczenia w wybranym seansie.
 2. Kody elektroniczne mogą zostać wykorzystane w każdym kinie Helios we wskazanym okresie ważności. Kody mają ważność 4 miesięcy od momentu wygenerowania z systemu i nie wymagają aktywacji ze strony Zamawiającego.
 3. Kod uprawnia do wymiany w kasie kina na jeden bilet na wybrany seans filmowy, pod warunkiem dostępności miejsc na sali. Zaleca się dokonanie wcześniejszej rezerwacji.
 4. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
 5. *Kod obowiązuje na repertuar kin sieci Helios, z wyłączeniem seansów w salach Dream oraz pokazów specjalnych, w tym pokazów z cyklu: Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe, Kino na temat, Helios dla dzieci, Kultura Dostępna, Helios na Scenie oraz pokazów zamkniętych.
 6. Realizacja kodu w salach Dream możliwa jest po wniesieniu dodatkowej opłaty w kasie zgodnie z cennikiem kina.
 7. Kod uprawnia do wymiany na bilet podczas seansów realizowanych w technice 2D i 3D z zastrzeżeniem, że cena kodu dla seansu 3D nie obejmuje opłaty za okulary (3 zł), które są konieczne do oglądania filmu w technice trójwymiarowej. Informacja o technologii, w jakiej działa kino, dostępna jest na stronie każdego z kin Helios:
 • realizacja kodu na seans 3D w kinach dysponujących technologią Dolby 3D Digital Cinema wiąże się z indywidualną opłatą w kasie kina za wypożyczenie okularów 3D;
 • realizacja kodu na seans 3D w kinach dysponujących technologią DepthQ wiąże się z indywidualną opłatą w kasie kina za nabycie na własność okularów 3D.
 1. Kod nie podlega wymianie na gotówkę.
 2. Helios nie odpowiada za udostępnienie kodu osobom nieuprawnionym. Kod realizowany będzie wyłącznie na rzecz pierwszej osoby, która przedstawi go w kasie kina.
 3. Odsprzedaż kodów osobom lub podmiotom trzecim jest zabroniona. Helios ma prawo deaktywować kody w stosunku do których został naruszony zakaz, a wszelkie roszczenia, w szczególności o zwrot wartości kodu, nie będą uwzględniane.
 4. Lista kin, w których można zrealizować kod, dostępna jest na stronie helios.pl/naszekina.