Konkurs będę grał w grę baner

Konkurs „Będę grał w grę”

Nagrody

2 x gra „Monopoly Polska jest piękna” lub „Sonic i superdrużyny”

Zasady

1.

Polub/obserwuj nasz profil na Facebooku (kliknij) lub Instagramie (kliknij)

2.

W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie (możesz zgłosić swój udział na obu profilach) opisz swój sprawdzony sposób na nudę. Nagrodzimy najciekawsze zgłoszenia.

3.

Sprawdź czy wygrałeś/wygrałaś w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu na poniższej liście zwycięzców.

Zakończenie konkursu: 19.07.2022

Zwycięzcy:

Facebook: Anita Zag

Instagram: zuzatwg

Zwycięzców prosimy o kontakt do dnia 02.08.2022 na adres: [email protected] lub za pośrednictwem Facebooka/Instagrama!


Regulamin konkursu „Będę grał w grę”:

 1. Konkurs jest prowadzony przez KIDS HITS Krzysztof Maszkiewicz z siedzibą w Szczecinie
 2. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z platformą Facebook ani Instagram.
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski w wieku 18 lat lub starszych.
 4. Aby wziąć udział w tym konkursie, należy posiadać aktywne konto w serwisie Facebook lub Instagram oraz dostęp do Internetu.
 5. Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na związanie się warunkami zawartymi w tym regulaminie.
 6. Jedna osoba może się zgłosić do konkursu zarówno w serwisie Facebook jak i na Instagram. W każdym z wymienionych serwisów można przesłać maksymalnie jedno zgłoszenie. Osoby zgłaszające się do konkursu wielokrotnie w tym samym serwisie będą dyskwalifikowane.
 7. Zgłoszenia będą przyjmowane online od dnia 05.07.2022 (strefa czasowa Warszawy) do 19.07.2022 (strefa czasowa Warszawy).
 8. Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź Fanpage serwisu Fajnekonkursy.pl na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/fajnekonkursypl lub/oraz profil instagramowy https://www.instagram.com/fajnekonkursy.pl/ i wykonaj poprawnie wszystkie zadania wskazane w poście konkursowym, aby mieć szansę na wygraną.
 9. Używanie wielu kont na Facebooku lub Instagramie przez tę samą osobę do wielokrotnego udziału w konkursie jest zabronione.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany konkursu oraz niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zakłóceń cywilnych lub wojskowych lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego wydarzenia poza kontrolą organizatora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe przez organizatora.
 11. Nagrody w konkursie to (do wyboru):
  – 1 x gra „Monopoly Polska jest piękna” o wartości 99 zł brutto lub
  – 1 x gra „Sonic i superdrużyny Rebel” o wartości 99 zł brutto
 12. Nagrody nie podlegają przeniesieniu na inne osoby, ani nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 13. Zwycięzcy zostaną wybrani przez organizatora konkursu.
 14. Dane zwycięzców zostaną opublikowane w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na stronie konkursu: https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Zwycięzcy powinni skontaktować się z organizatorem w celu przekazania nagrody za pośrednictwem adresu mail [email protected] lub za pośrednictwem Facebooka w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu. W przypadku braku kontaktu nagroda wraca do puli i przechodzi do kolejnej edycji konkursu.
 15. Organizator wyśle nagrodę na adres na terytorium Polski wskazany przez zwycięzcę za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook lub adresu e-mail.
 16. Zwycięzca wyraża zgodę na ogłoszenie jego imienia i nazwiska na liście zwycięzców na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Wszelkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub innych uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 17. Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać pod adresem: [email protected]