Konkurs „Sport w czasach kiszenia ogóra”

Nagrody

2 x Smartband Xiaomi Mi Band 4

Zasady

1.

Polub nasz Fanpage: Fanpage Fajnekonkursy (kliknij)

2.

W komentarzu pod postem konkursowym wpisz zupełnie niepoważną dyscyplinę sportową, którą polecasz na poprawę humoru w trudnym czasie. Może to być np. maraton z Netflixem, plucie pestkami z wiśni do celu lub sprint ze śmieciami. Niech będzie wesoło, ale i z kulturą (bez polityki).

3.

Sprawdź czy wygrałeś/wygrałaś smartbanda Xiaomi Mi Band 4 w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu na poniższej liście zwycięzców.

Zakończenie konkursu: 22.05.2020

Zwycięzcy (tu sprawdź wyniki):

Smartband Xiaomi Mi Band 4 : Szymon Tomaszewicz

Smartband Xiaomi Mi Band 4: Kasia Kaczuga

Powodzenia!


Regulamin konkursu „Sport w czasach kiszenia ogóra”:

 1. Konkurs jest prowadzony przez KIDS HITS Krzysztof Maszkiewicz z siedzibą w Szczecinie
 2. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z Facebookiem.
 3. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Polski w wieku 18 lat lub starszych.
 4. Aby wziąć udział w tym konkursie, nie trzeba nabywać żadnych produktów. Należy posiadać aktywne konto w serwisie Facebook oraz dostęp do Internetu.
 5. Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na związanie się warunkami zawartymi w tym regulaminie.
 6. Jedna osoba może się zgłosić do konkursu tylko jeden raz. Osoby zgłaszające się do konkursu wielokrotnie będą dyskwalifikowane.
 7. Zgłoszenia będą przyjmowane online od 26.04.2020 (strefa czasowa Warszawy) do 22.05.2020 (strefa czasowa Warszawy).
 8. Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź Fanpage serwisu Fajnekonkursy.pl na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/fajnekonkursypl i wykonaj poprawnie wszystkie zadania wskazane w poście konkursowym, aby mieć szansę na wygraną.
 9. Używanie wielu kont Facebook przez tę samą osobę do wielokrotnego udziału w konkursie jest zabronione.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany konkursu oraz niniejszych warunków bez uprzedzenia w przypadku katastrofy, wojny, zakłóceń cywilnych lub wojskowych lub jakiegokolwiek faktycznego lub przewidywanego wydarzenia poza kontrolą organizatora. Wszelkie zmiany w konkursie zostaną zgłoszone uczestnikom tak szybko, jak to możliwe przez organizatora.
 11. Nagrody w konkursie to:
  – 2 x Smartband XIAOMI Mi Band 4 (po 1 sztuce dla każdego ze zwycięzców)
 12. Nagrody nie podlegają przeniesieniu na inne osoby, ani nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.
 13. Zwycięzcy zostaną wybrani przez organizatora konkursu.
 14. Dane zwycięzców zostaną opublikowane w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na stronie konkursu: https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Zwycięzcy powinni skontaktować się z organizatorem w celu przekazania nagrody za pośrednictwem adresu mail kontakt@fajnekonkursy.pl lub za pośrednictwem Facebooka w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu. W przypadku braku kontaktu nagroda wraca do puli i przechodzi do kolejnej edycji konkursu.
 15. Organizator wyśle nagrodę na adres na terytorium Polski wskazany przez zwycięzcę za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook lub adresu e-mail.
 16. Zwycięzca wyraża zgodę na ogłoszenie jego imienia i nazwiska na liście zwycięzców na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ Wszelkie dane osobowe odnoszące się do zwycięzcy lub innych uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 17. Wszelkie reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać pod adresem: kontakt@fajnekonkursy.pl