Konkursy SMS

Aktualne konkursy, w których warunkiem udziału jest wysłanie zgłoszenia przez SMS. Przy każdym konkursie SMS znajdziesz podany koszt wysyłki wiadomości.

Aktualne konkursy SMS

Tu do zdobycia wymarzonej nagrody przyda Ci się telefon komórkowy. Na szczęście, nie musi to być najnowszy smartfon – wystarczy najprostszy model, który wysyła wiadomości tekstowe. Znasz odpowiedź na pytanie konkursowe zadane podczas audycji radiowej? Trzeba SMS-em zgłosić kod z kapsla lub nakrętki po ulubionym napoju? Zatem telefon w dłoń, wykonaj zadania konkursowe i prześlij swoje zgłoszenie wysyłając wiadomość tekstowa z godnie z wymogami organizatora. Za każdym razem zwróć uwagę, żeby format wiadomości był zgodny z wymogami organizatora. A później już tylko zaciskaj mocno kciuki, aby zostać zwycięzcą i zebrać kilka fajnych nagród, na które na pewno liczysz! Zanim jednak wskoczysz w nowy konkurs SMS, zawsze sprawdź jaki jest koszt wysłania wiadomości, żeby na rachunku na koniec miesiąca nie spotkała Cię przykra niespodzianka. Każdy konkurs smsowy, w sekcji warunków udziału ma podany dokładny koszt wysyłki wiadomości. Czasem może być on bezpłatny, ale niekiedy może kosztować kilka złotych. Warto zatem zerknąć do tej sekcji i tą informację zweryfikować.

Dla kogo dobre są konkursy SMS?

Ten typ internetowych konkursów i loterii z nagrodami, z pewnością zaciekawi osoby, które lubię ciągłe interakcje ze swoim telefonem. Czasem przy zgłoszeniach należy wykazać się szczyptą kreatywności, zatem zdrowe szare komórki oraz pomysłowość też mogą się przydać.

Go to Top