Konkursy SMS

Konkursy SMS-owe

Aktualne konkursy SMS-owe, w których warunkiem udziału jest wysłanie zgłoszenia przez SMS. Każdy konkurs SMS w swoim opisie posiada wskazany koszt wysyłki wiadomości, żeby nie spotkała Cię, żadna przykra niespodzianka.

Aktualne konkursy SMS

Konkursy SMS to kategoria, gdzie do zdobycia wymarzonej nagrody potrzebny jest telefon komórkowy. Oczywiście nie musi to być najnowszy smartfon – wystarczy najprostszy model, który ma możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Czyli nota bene każdy model dostępny na rynku. Jakimi zasadami cechują się internetowe konkursy smsowe? Może być to np. konieczność przysłania poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane podczas audycji radiowej czy też na stronie internetowej. Inną popularną formą konkursu SMS jest zgłaszanie kodów z kapsli lub nakrętek po ulubionym napoju. Czasem przy zgłoszeniu liczy się czas. Dotyczy to zwłaszcza konkursów prowadzonych na żywo. Warto zatem mieć wtedy telefon w dłoni, aby wykonać zadania konkursowe maksymalnie szybko i przesłać swoje zgłoszenie wysyłając wiadomość tekstowa z godnie z wymogami organizatora. Za każdym razem zwróć uwagę, żeby format wiadomości był zgodny z wymogami podanymi w zasadach konkursu. A później już tylko zaciskaj mocno kciuki, aby zostać zwycięzcą i zebrać kilka fajnych nagród, na które na pewno liczysz!

Zanim jednak wskoczysz w nowy konkurs SMS, zawsze sprawdź jaki jest koszt wysłania wiadomości, żeby na rachunku na koniec miesiąca nie spotkała Cię przykra niespodzianka. Każdy promocyjny konkurs smsowy, w sekcji warunków udziału ma podany dokładny koszt wysyłki wiadomości. Czasem może być on bezpłatny, ale niekiedy może kosztować kilka złotych. Warto zatem zerknąć do tej sekcji i tą informację zweryfikować.

Dla kogo dobrym wyborem będzie konkurs SMS?

Konkurs SMS z nagrodami, z pewnością zaciekawi osoby, które lubią ciągłe interakcje ze swoim telefonem. Czasem przy zgłoszeniach należy wykazać się szczyptą kreatywności, zatem sprawne szare komórki oraz pomysłowość też mogą się przydać.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Jeśli czujesz, że internetowe konkursy SMS to Twoja bajka i chcesz powalczyć o nagrody to pamiętaj o kilku prostych wskazówkach. Przede wszystkim SMS musi być wysłany dokładnie w takiej formie jak określił to organizator. Bez tego Twoje zgłoszenie może w ogóle nie być brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. W wielu konkursach SMS o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń i wtedy pośpiech jest szczególnie wskazany. Jeśli warunkiem udziału jest odpowiedź na pytanie otwarte, to zadbaj, aby udzielić na nie jak najciekawszej odpowiedzi.