Strona główna/Konkursy SMS

Konkursy SMS

Aktualne konkursy SMS-owe, w których warunkiem udziału jest wysłanie zgłoszenia przez SMS. Przy każdym konkursie SMS znajdziesz podany koszt wysyłki wiadomości.

Aktualne konkursy SMS

Tu do zdobycia wymarzonej nagrody potrzebny jest telefon komórkowy. Oczywiście nie musi to być najnowszy smartfon – wystarczy najprostszy model, który ma możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Czyli nota bene każdy model dostępny na rynku. Jakimi zasadami cechują się konkursy SMS-owe? Może być to np. konieczność przysłania poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane podczas audycji radiowej czy też na stronie internetowej. Inną popularną formą konkursu SMS jest zgłaszanie kodów z kapsli lub nakrętek po ulubionym napoju. Czasem przy zgłoszeniu liczy się czas. Dotyczy to zwłaszcza konkursów prowadzonych na żywo. Warto zatem mieć wtedy telefon w dłoni, aby wykonać zadania konkursowe maksymalnie szybko i przesłać swoje zgłoszenie wysyłając wiadomość tekstowa z godnie z wymogami organizatora. Za każdym razem zwróć uwagę, żeby format wiadomości był zgodny z wymogami podanymi w zasadach konkursu. A później już tylko zaciskaj mocno kciuki, aby zostać zwycięzcą i zebrać kilka fajnych nagród, na które na pewno liczysz!

Zanim jednak wskoczysz w nowy konkurs SMS, zawsze sprawdź jaki jest koszt wysłania wiadomości, żeby na rachunku na koniec miesiąca nie spotkała Cię przykra niespodzianka. Każdy konkurs smsowy, w sekcji warunków udziału ma podany dokładny koszt wysyłki wiadomości. Czasem może być on bezpłatny, ale niekiedy może kosztować kilka złotych. Warto zatem zerknąć do tej sekcji i tą informację zweryfikować.

Dla kogo dobre są konkursy SMS?

Ten typ internetowych konkursów i loterii z nagrodami, z pewnością zaciekawi osoby, które lubią ciągłe interakcje ze swoim telefonem. Czasem przy zgłoszeniach należy wykazać się szczyptą kreatywności, zatem zdrowe szare komórki oraz pomysłowość też mogą się przydać.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Przede wszystkim SMS musi być wysłany dokładnie w takiej formie jak określił to organizator. Bez tego Twoje zgłoszenie może w ogóle nie być brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. W wielu konkursach SMS o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń i wtedy pośpiech jest szczególnie wskazany.