Skomentuj bloga i wygraj smartband Xiaomi Mi 7

Ruszamy z kolejnym konkursem własnym Fajnekonkursy.pl! I tym razem robimy to we współpracy z największym w Polsce serwisem z darmowymi kolorowankami do wydruku – E-kolorowanki.eu. Połączenie sił oznacza jeszcze fajniejsze nagrody do wygrania. A tym razem są to sportowe smartbandy Xiaomi Mi Band 7!Konkurs wygraj wygraj smartband Xiaomi Mi 7 blog

W naszym najnowszym konkursie na zwycięzców czekają dwa smartbandy Xiaomi Mi Band 7. Jest to sportowa opaska wyposażona w ekran AMOLED o przekątnej 1,62″, ponad 100 dynamicznych tapet oraz obsługująca 110 trybów sportowych. A do tego jest oczywiście wodoodporny. Taki gadżet przyda się każdej osobie lubiącej uprawiać sport. Możesz wygrać go dla siebie lub podarować komuś w prezencie. Wszak Mikołaj będzie chodził po domach już niebawem…

A jak taki smartband zdobyć?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w dniach 08-26.11.2022 skomentujesz dowolny artykuł na którymś z poniższych blogów:

Możesz skomentować dowolną liczbę artykułów na jednym lub obu blogach. Weź jednak pod uwagę, że premiowana będzie jakość a nie ilość. Nagrodzeni zostaną autorzy dwóch najciekawszych komentarzy.

Pamiętaj też, aby swój komentarz podpisać prawidłowym e-mailem, ponieważ na niego wyślemy powiadomienie o zdobyciu nagrody.

Do dzieła!