Dlaczego warto być na bieżąco z promocjami PAYBACK?

Od czasu do czasu większość sklepów i punktów usługowych przygotowuje akcje promocyjne oraz konkursy dla swoich klientów. Jednak zazwyczaj są to promocje związane z określonym dniem w roku. A gdyby tak z akcji promocyjnych można było korzystać praktycznie przez cały rok?

Uśmiechnięta dziewczyna w okularach

Taką możliwość mają m.in. uczestnicy Programu PAYBACK. Propozycje dotyczą zarówno samego Programu, jak i jego partnerów. Czasami są to zniżki na zakupy w sklepach i punktach partnerskich. Innym razem można skorzystać z opcji wymiany mniejszej ilości punktów na vouchery do wybranych sklepów. Zobacz, co warto wiedzieć na temat różnego rodzaju akcji promocyjnych organizowanych przez PAYBACK.

1. Gdzie szukać informacji o konkursach, promocjach i loteriach dla uczestników Programu PAYBACK?

Akcje promocyjne przyciągają uwagę, ponieważ dają kupującym możliwość zyskania bonusów przy okazji robienia zakupów. Organizowane przez PAYBACK loterie, konkursy czy promocje to praktycznie same bonusy dla osób chcących brać w nich udział. Pozwalają one bowiem na jeszcze większe oszczędności, gdyż oprócz punktów podstawowych możesz zyskać także atrakcyjne pakiety punktów dodatkowych. To jednak nie wszystko. Uczestnicząc w konkursach czy loteriach, można wygrać atrakcyjne nagrody. Jak więc widać, warto być na bieżąco z informacjami, które dotyczą tego typu akcji. Dla uczestników Programu, ale i dla osób, które dopiero zamierzają do niego przystąpić, została przygotowana specjalna strona „ściąga” z informacjami dotyczącymi wszystkich aktualnych promocji, konkursów i loterii organizowanych przez PAYBACK. Warto zatem dodać ją do zakładek ulubionych witryn internetowych.

2. Stałe i czasowe akcje promocyjne w PAYBACK – co warto wiedzieć?

Uczestnicząc w Programie PAYBACK, masz szansę uczestniczyć w wielu ciekawych promocjach. Część z nich to regularnie powtarzające się akcje, np.:

  • Turbo Środa – w tym dniu możesz aktywować nowe kupony do wybranych partnerów Programu, które pozwolą ci na jeszcze szybsze zbieranie punktów. Taki kupon może np. podwajać punkty za zakupy w wybranym sklepie partnerskim lub dawać konkretną liczbę punktów za określoną transakcję;
  • PAYBACKOWE Poniedziałki – w poniedziałek na swoim koncie na stronie i w aplikacji znajdziesz lepsze kupony, a oprócz tego masz szansę na zdobycie tańszych biletów do partnerskiej sieci kin Multikino;
  • Promo Weeks – w danym tygodniu dostępne są atrakcyjne kupony do wybranych partnerów Programu;
  • Mega Weekend – możesz skorzystać nie tylko z atrakcyjnych kuponów do wybranych partnerów, lecz także z promocji dotyczących wymiany punktów PAYBACK na vouchery.

Możesz też korzystać z czasowych promocji, takich jak np. zbliżający się PAYBACK Week czy akcje przygotowane na Dzień Singla lub Black Friday.

3. Loterie i konkursy – sprawdź, dlaczego warto brać w nich udział

PAYBACK to także wiele ciekawych loterii i konkursów, które są często organizowane w ciągu roku. Wśród ostatnich tego typu wydarzeń wymienić można m.in. loterię organizowaną przy współpracy z siecią hipermarketów Kaufland oraz loterię Wyspa Skarbów w APPlikacji PAYBACK. Warto brać w nich udział, bo na uczestników czeka wiele atrakcyjnych nagród do wygrania. W ostatnich loteriach były to m.in. samochody osobowe, a także zestawy produktów i vouchery do wybranych partnerów Programu o określonej wartości.

4. Chcesz być zawsze na bieżąco? Sprawdzaj informacje również w aplikacji

Jeżeli zależy ci na jeszcze większych oszczędnościach i szybszym zbieraniu punktów dzięki różnego rodzaju promocjom PAYBACK, pamiętaj o aplikacji Programu. To właśnie w niej często są dostępne atrakcyjniejsze kupony niż na stronie. Dodatkowo są przygotowywane specjalne kupony loteryjne, które dają jeszcze większe szanse na wygraną. W aplikacji możesz także sprawdzać dostępne nagrody i wymieniać na nie zebrane punkty. Oprócz tego znajdziesz w niej informacje o promocjach i konkursach organizowanych w ramach Programu PAYBACK. Dużym ułatwieniem dla każdego uczestnika jest również to, że w aplikacji znajduje się wirtualna karta, dzięki czemu nie musisz mieć przy sobie jej plastikowej wersji. Aby punkty zostały doliczone do twojego konta, wystarczy, że przy kasie zeskanujesz kod kreskowy karty PAYBACK.

W aplikacji znajdziesz również wiele przydatnych na co dzień funkcji. Przykładem jest lista zakupowa, dzięki której usprawnisz codzienne zakupy. Możesz ją wykorzystać także jako listę zadań do zrobienia w danym dniu. Dużym ułatwieniem będzie też kalkulator punktów oraz lista sklepów partnerskich znajdujących się w twojej okolicy lub w miejscu, w którym akurat przebywasz.

Artykuł partnera.

Nowe posty na blogu